تبلیغات
اقتصاد اسلامی

اقتصاد اسلامی
فاعتبروا یا أولی الأبصار 
قالب وبلاگ
نویسندگان
ابر برچسب ها
جامعه مدنی بیع بازار اسلامی طمع گزیده ای از برنامه های اقتصادی کاندیداها امام خمینی اقتصاد اسلامی راه کارهای اقتصادی سعید جلیلی تئوری های اقتصاد اسلامی علوم پوزیتیویستی کپیتالیسم بانک رباخواری برنامه های اقتصادی کاندیداهای ریاست جمهوری سعید جلیلی اقتصاد ربوی نظام سرمایه داری گزارشی از برنامه های اقتصادی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری شورش علیه طمع پول خلق پول وال استریت اخبار انتخابات 92 ربای سازمان یافته برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری جان مینارد کینز اخبار انتخابات ریاست جمهوری یازدهم مصرف گرایی برنامه اقتصادی دکتر سعید جلیلی اقتصاد لیبرالی اندیشکده یقین لیبرالیسم بانکداری غیر اسلامی مهمترین اظهار نظر و یا برنامه درباره مسائل اقتصادی انتخابات ریاس ربا خواری دکتر حسن عباسی گفتمان پیشرفت و انقلاب بانک و ربا ربا بانکداری ربوی برنامه های دکتر سعید جلیلی اخبار اقتصادی انتخابات سرمایه‌داری ربا جنگ با خدا لیبرال اقتصاد مقاومتی حسن عباسی برنامه اقتصادی کاندیداهای ریاست جمهوری حسن عباسی اقتصاد ربوی فروپاشی اقتصاد آمریکا

به دنبال انتشار یک فیلم قدیمی از حجت الاسلام پناهیان مبنی بر لزوم کناره گیری جلیلی به نفع قالیباف وی ضمن انتقاد از انتشار فایل این جلسه خصوصی اعلام کرد رأی من آقای جلیلی است. 

به گزارش رجانیوز حجت الاسلام پناهیان در گفتگو با خبرنگار رجانیوز در واکنش به انتشار این فیلم و توزیع پیامک آن در سطح کشور اعلام کرد: بنده برای آقای قالیباف احترام قائلم و امتیازات وی را انکار نمی کنم. اما رأی من آقای جلیلی است و معتقدم گفتمان انقلاب را باید تقویت کرد. هرچند تلاش دوستانی که برای ایشان فعالیت میکنند را نیز تخطئه نمیکنم.

وی درباره شرایط آرایش کنونی انتخابات و لزوم ائتلاف و یا کناره گیری برخی کاندیداها اعلام کرد در شرایط کنونی ائتلاف هیچ فایده ای ندارد. چرا که انتخابات خواه ناخواه به دور دوم کشیده میشود. البته در مورد آقای ولایتی معتقدم باید به عهد خود وفا کرده و به نفع اصولگرایی کنار برود. 

این استاد دانشگاه درباره فیلم منتشر شده از وی در سایت های انتخاباتی قالیباف نیز گفت: این فیلم از سخنان بنده در یک جلسه خصوصی و نه یک همایش عمومی بوده است و بنده در آن تلاش آنها را برای آقای قالیباف ستوده ام، اما دلایل خود را برای دفاع از آقای جلیلی بیان کرده ام و در عین حال راضی نبوده و نیستم که مطلب این جلسه به صورت عمومی منتشر می شود. 

وی در پایان نیز اعلام کرد بنده تصور می کنم کسانی که مثل من آقای جلیلی را اصلح می دانند باید بر رأی خود ثابت قدم باشند و دوستان دیگری که قالیباف را اصلح می دانند نیز به تلاش خود ادامه دهند نتیجه به دست خداست. 
طبقه بندی:
برچسب ها: پناهیان حمایت از قالیباف را تکذیب کرد، پناهیان: رای من همچنان جلیلی است، حمایت پناهیان از قالیباف کذب است، پناهیان تکذیب کرد، حمایت پناهیان از سعید جلیلی، فیلم منتشر شده از پناهیان و حمایت از قالیباف،  
[ پنجشنبه 23 خرداد 1392 ] [ 09:44 ب.ظ ] [ احمد ادریسی ]
.: کرسی آزاد اندیشی :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :